تبلیغات
آریان امید زندگی - آریانی ها


آریانی ها
پنجشنبه 31 شهریور 1384

بچه های گل آریان تو این رشته ها تحصیل کردن:
علی: مهندسی صنایع
پیام: دامپزشکی، طراحی داخلی
سیامک: دامپزشکی
نینف: مهندسی کامپیوتر سخت افزار
شراره: مهندسی کامپیوتر نرم افزار
سحر: موسیقی، بازیگر سینما و تئاتر
ساناز: روانشناسی، بازیگر سینما و تئاتر
علیرضا: مترجم زبان آلمانی
برزویه: دامپزشکی

نمی دونم خبر دارین یا نه، آقای پهلوان عزیز مهارت زیادی تو تقلید صدا و حرکات افراد داره؛ حالا این خاطره رو در همین مورد بشنوین:
علی: من در دوران مدرسه تئاتر بازی می کردم؛ داستان از این قرار بود که من روی صحنه با استفاده از خصوصیات شخصی معلم ها، ادای اونا رو در می اوردم ، البته هیچ وقت به اونا توهین نکردم ؛ خلاصه بچه ها که از همون اول می فهمیدن و معلم مورد نظر رو می شناختن از شدت خنده روی زمین قل می خوردن و می خندیدن.

می دونستین شراره عزیز خیلی شیطون بوده؟!! ببینید نظر خودش چیه:
شراره: اسم فامیل منو اشتباهی گذاشتن فرنژاد باید می ذاشتن شرنژاد!!!!!

خاطراتی از اجراهای زنده آریان:
علی: یکی از مواردی که همیشه باعث بحث و خنده ما در پشت صحنه میشه، حرف های اشتباهی که پیام روی صحنه می زنه؛ در یک کنسرت خارج از کشور حواس پیام حسابی پرت شده بود، در یک لحظه باید قطعه ای رو می خوند ولی حواس پرتی باعث شده بود که متوجه نشه که باید بخونه، تنها راهی که می تونستم اونو متوجه کنم این بود که با لگد به اون بزنم و با یک لگد اونو متوجه کردم که باید بخونه!!!

پیام: در اولین کنسرت ما در قشم، ساعت ۲ بامداد بود که نوبت اجرای کنسرت ما شد، بچه ها در حالی که خواب بودن اونا رو بیدار کردم تا برنامه رو اجرا کنن؛ موقع خوندن آهنگ در یک لحظه من تمام شعر رو فراموش کردم (شعر فردا مال ماست)، و تنها کلماتی از شعر که در ذهنم باقی مونده بود به زبون می آوردم. خلاصه همون جا یه شعر و آهنگ جدید ساخته شد، هر وقت هم فکر می کنیم اون شب چی خوندیم یادمون نمیاد، البته کسی هم متوجه نشد.
در یکی از کنسرت ها یکی از افراد در ردیف جلو موقع اجرا کنسرت به دیگران بی احترامی می کرد و موجب زد و خورد شد. گروه آریان به دعوا توجهی نکرد و به کارش ادامه داد تا زد و خورد تموم شد.

علیرضا: در اولین کنسرتی که در تهران داشتیم به جای آهنگ مورد نظر آهنگ دیگه ای رو نواختم که این موضوع باعث تعجب اعضای گروه شده بود.

یه موضوع جالب در مورد آهنگ ایران؛ از قول آقای پهلوان:
علی: در نوار دوم برای یک آهنگ افکت مورد استفاده قرار گرفت (ایران)؛ مردم وقتی این آهنگ رو گوش می دادن خیال می کردن که نوارشون خراب و مجدداً به فروشنده مراجعه می کردن.
 منبع    www.mini.blogfa.com

نوشته شده توسط امیر سالار در پنجشنبه 31 شهریور 1384 ساعت 12:09 ب.ظ